У гармонії з природою

У гармонії з природою

Новий Sorento не просто притягує зовні своїм сміливим, динамічним виглядом. Він дарує можливість більш усвідомлених подорожей, використовуючи силу і мудрість природи.

  • Ціна від 2 594 340 грн.
  • Об'єм двигуна, см3 2,199
  • Максимальна потужність, к.с. / об.хв. 200 (3800)
  • Крут. момент, Нм / об.хв. 441 (1750 ~ 2750)
  • Гарантія 5 років

  Екстер'єр

  Ready to reinvent the game

  Без страху перед перешкодами

  Дизайн передньої частини автомобіля став більш футуристичним і сміливим. Об'ємна решітка радіатора та фірмова вертикальна графіка ходових вогнів "Зоряна карта" підкреслюють прогресивний образ позашляховика. Вертикальні задні ліхтарі надають Sorento більш виразного вигляду, особливо в темний час доби. Значна накладка бампера з чорним дифузором підкреслює практичність кросовера.

  Інтер'єр

  Ready to reinvent the game

  Салон, створений для вас

  Інтер'єр лаконічний і має виражене горизонтальне зонування. Важливий елемент дизайну салону - великий панорамний екран, у який інтегровано всі дисплеї. Графіка дисплеїв стала красивішою і наочнішою. Елементи управління розташовані інтуїтивно зрозуміло, доступ до них зручний, а відволікаючі фактори мінімальні. У салоні створено простір із чистими, плавними формами та лініями.

  Ключові моменти

  Ready to reinvent the game

  Преміальний рівень комфорту

  Новий Sorento піднімає рівень комфорту в поїздках на нову висоту - чи то йдеться про якість матеріалів та оздоблення, надійність сидінь, чи то про продумане оснащення. Краса не тільки за вікнами автомобіля - вона і в його інтер'єрі.

  Продуктивність

  Ready to reinvent the game

  Сила, яку ви поважаєте, паливна ефективність, про яку ви мріяли

  В Україні Sorento представлено із потужним та економічним турбодизельним двигуном. Додаткову економічність та комфорт під час їзди забезпечує абсолютно нова 8-ступінчата автоматична коробка передач.

  Безпека

  Ready to reinvent the game

  Sorento ставить безпеку понад усе

  Жорстка силова конструкція кузова створена із застосуванням високоміцної сталі, при цьому шість подушок безпеки входять у стандартне оснащення автомобіля.
  Зовнішній вигляд та оснащення автомобілів у салонах може відрізнятися від наведених на сайті. Інформацію щодо наявних кольорів
  комплектацій та цін автомобілів Kia уточнюйте у найближчого офіційного дилера.
  Open Chat